Balonlu naylondan ürünlerinize uygun ölçülerde üretimimiz vardır.

  • Kapaklı,
  • Bantlı,
  • Folyolu,
  • Kağıtlı

Çeşitlerimiz arasındadır.

Gelişen teknoloji dünyasında pek çok ürün ortaya çıkar. Bunlar arasında çok güvenli ve sık kullanılan ürün olarak balonlu naylon gelir. Balonlu naylon ürünleri pek çok alanda kullanılmaya uygun olarak imal edildiği için çok işlevseldir. Bu işlevselliğinde özellikle muhafaza etme ve darbelere karşı koruma etkisi daha ön planda görülür. Yapılan incelemelerde balonlu naylonların daha çok kurye ve nakliye işlerinde tercih edildiği görülüyor.

Bu noktada koruma gücünün etkisini daha net bir şekilde görebiliriz. Kullanım alanı ve etkisi çok güçlü olan balonlu naylon ürünleri hemen hemen her plastik malzemesi satan yerlerde bulunabileceği için erişim olanağı da kolaydır. Dilediğiniz zaman yakınlarınızdaki plastik malzeme satan mağazalardan temin edebilirsiniz.

Balonlu naylon ürünleri günümüzde sık kullanılırken, bunların faydalı olup olmadığı da merak edilir. Balonlu naylon koruma gücü yüksek ürünlerden olduğu için tercih edildiğinden faydasının da yüksek olduğunu söylemek yanlış olmaz. Özellikle sarılacak ürünlerin kırılmasını, darbe almasını önlemesini sağladığı için çok faydalıdır.

Özel hava kabarcıklarından oluşan bu ürün sayesinde pek çok kırılacak cam eşyası, porselen ürünler, tüm beyaz eşyalar zarar görmekten kurtulur. Özellikle taşınma işleminiz var ise mutlaka bu tür ürünlerinizi özel hava kabarcıklarından oluşan balonlu naylon ile kaplamanız tavsiye edilir. Bu sayede ürünlerinizin hiç birinde kırılma ya da çizilme meydana gelmez.

Özel hava kabarcıklı naylon ya da pat pat olarak bilinen balonlu naylonlar ücret olarak oldukça düşüktür. Kullanıma olan faydası düşünülürse ücretinin çok daha uygun fiyatlarda olduğu göz önüne serilir. Ölçüleri oranında fiyatlarında değişiklik olduğunu bilmeniz yeterlidir. Ürünün boyutlarına göre sarma olarak bütün alabileceğiniz gibi metre hesabı ile kestirerek de alabilirsiniz.

Bu gibi durumlarda fiyatların farklılık arz edeceği aşikârdır. Metre hesabı ile alırken de sarma olarak alırken de metre hesabı üzerinden fiyat verdiğini unutmamanız gerekir. Böylece herkese adil bir ücret uygulaması uygulanmış olur. Balonlu naylonu uygun ücrete satın alarak çok fonksiyonlu bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Balonlu poşet eşyaları koruyan bir malzemedir. Halk arasında patpat adı verilen bu poşet polietilen ve polipropilen adı verilen malzemeden filmlerin arasına boncuklu ara katlar yapılarak oluşturulur. Bu malzeme şok ve darbe oluşan durumlarda hava yastığı görevi görür. Naylon olduğundan ısı ve sıvı yalıtkanlığını sağlar. Bundan hariç sürtünme, aşınma ve de kırılma gibi durumlara karşı dayanıklı olur.

Bu balonlu poşetler en fazla taşımacılıkta kullanılır. Korunması istenen küçük ve büyük eşyalara sarılır. Üretim amacı yapı izolasyon olmadığı halde ısı, rüzgâr ve de sıvı yalıtımı özelliği sayesinde küçük prefabrik yapıların, kümeslerin ve depoların üstünün ya da çevresinin sarılmasıyla koruma sağlanabilir. Balonlu poşet geniş bir kullanım alanı olduğu için maliyetini de düşürmek adına farklı balonlu naylon poşetler üretiliyor.

Balonlu naylon poşetler telefon, tablet, bilgisayar gibi pahalı ürünleri korumak için elektronik aletlerin muhafazası mutfak ve de banyo eşyalarında kullanılır. Otomotiv yedek parçaları, cam malzemeden olan ürünler, aydınlatma, mutfak ve banyo eşyalarında ve de hediyelik eşya satan mağazalarda bu balonlu poşet üst kısmında kilit özelliği bulunur veya yapışkanlı şekilde üretilir.

Bunların birde folyo balonlu poşetleri bulunuyor. İç kısmında koruyucu beyaz katman vardır. Dış kısmı ise alüminyum folyo malzemesinden kaplıdır. Soğuk olması gereken bir malzeme bu yüzden buz kalıbı ile beraber folyo balonlu poşete sarılır.

Balonlu naylon poşet ile tüm korunması gereken ürünler çok kolay bir şekilde kullanım imkânı sağlar. Maliyeti de diğer koruyucu malzemelerden çok daha uygundur. Hem dayanıklı hem de yalıtımlı ve sıvılara karşı korumalı ve hafif olması kargo şirketleri tarafından oldukça fazla kullanılan balonlu naylon poşet kargo firmaları sayesinde çok fazla tercih edilir.

Balonlu naylon poşet kullanırken sarmayı düşündüğünüz eşyanın boyutuna sayısına da bakılmalıdır. Boyutuna uygun balonlu naylon poşet siparişi verilmelidir. Hassas olan eşyalar nakliye sırasında zarar görmeden taşınabilirler. İçinde çok fazla hava kabarcığı olduğundan dolayı resmen hava yastığı görevi yapar.

Ülkemizdeki ambalaj sektöründe balonlu naylon adı verilen ve ambalaj malzemesi olarak ürünlerin kırılmaması için kullanılan yumuşak esnek ve de saydam olan ürünleri güvenli şekilde taşınması hatta kötü hava şartlarından etkilenmemesi için sıkça tercih edilen malzemelerdir. Bunların farklı boyutta olanlarını da bulabilirsiniz.

Büyük balonlu naylon ambalajlar daha büyük ürünlerin sarılması için kullanılan ambalajlardır. Bu naylonlar hassas ürünlerin ve materyallerin taşınırken çizilmemesi ve herhangi bir zarar görmemesi için tercih edilirler. Bunların balonlu naylon olan çeşitleri de vardır. Oldukça dayanıklı malzemelerdir. Balonlu kısım sarılacak ürünün iç kısmına doğru sarılırsa daha korunaklı olacaktır. Bu şekilde hiçbir zarar görmeden dilediğiniz ürünü taşıyabilirsiniz.

Büyük balonlu naylon halk arasında patpat diye de adlandırılır. Ufacık görünen hava kabarcıkları sizi aldatmasın bu korumaz diye düşünmeyin çok iyi koruma özelliğine sahiptir. Bu hava kabarcıkları birleştiğinde çok ağır olan hava basıncına bile karşı duruyor. Balon naylonlar sadece eşyaların güvenilir taşınması dışında başka işlere de yarıyor.

Mesela stres atmak için birebirdir. Kırılabilecek eşyaları bu balon naylonlar ile sararak dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Hiçbir zarar gelmez. Yıllardır Türkiye ambalaj sektöründe kullanılan balon naylonlar oldukça çok tercih ediliyor. Plastik hammaddeden üretilen, düzenli yerleştirilen içi hava dolu baloncuklar ile değerli eşyalarınızı gönül rahatlığı ile taşırsınız. İstediğiniz ölçülerde balonlu naylon ambalaj bulabilirsiniz.

Büyük balonlu naylon sadece taşıma işinde değil bazı sanatçılar tarafından bu ambalaj ürünlerinden adeta sanat eseri işler de çıkmıştır. Amerikalı bir sanatçı balonlu naylon ile bir sanat icra etmiştir. Balonlu naylonlara farklı renkler uygulayarak harika tablolar ortaya koymuştur. Görüldüğü gibi naylonlar sadece taşıma ve ambalaj dışında da farklı işlerde kullanılabilen malzemelerdir.

Balonlu naylonları kâğıt tabak, bardak, çöp torbası ve ofis malzemeleri satan yerlerde bulabilirsiniz. Ayrıca internet siteleri üzerinden de dilediğiniz ebatlı olarak balonlu naylon siparişi verebilirsiniz. İnternette çok fazla çeşit ve farklı fiyatlarda bulabileceğiniz balonlu naylon ambalajları da güvenle kullanabilirsiniz.

Balonlu naylonlar ambalaj sektörü için çok önemli malzemelerdir. Hassas ve kırılma özelliği olan eşyaları içinde hava kabarcıkları olan balonlu naylon sarmalları ile sararak zarar görmeden taşıyabilirsiniz. Baloncuklu naylon adı ile de piyasada olan ve satılan bu malzemeyle sadece eşya taşıma değil kırılabilecek tüm ürünlerin kargo yapılmasın da çok kullanılıyor.

Dışarıdan gelecek darbelere karşı ürünleri koruyacak etkiye sahiptir. Son yıllarda sadece eşyaların taşınmasında değil yalıtım amaçlı da kullanılır oldu. Kışın soğuk havalara karşı yalıtım yapılan binalar da bile pencere aralarından soğuk geçebiliyor.

Böyle durumlar da pencerelere boylu boyunca döşenerek soğuk havanın içeri girmesi engellenmiş oluyor. Bu şekilde de ısı yalıtımını sağlıyor. Balonlu naylon nereden bulurum diye düşünenler tüm ambalaj malzemesi satanlarda ve internet üzerinden de bulabilirsiniz.

Balonlu naylonlar tüm değerli eşyaların, cep telefonu, tablet veya dizüstü bilgisayarların taşınmasında kullanılır. Ayrıca beyaz eşya ve televizyonların herhangi bir darbe almadan taşınmasında güvenle kullanılabilir. Balonlu naylon nereden bulurum sorusuna cevaben kâğıt tabak, plastik malzeme satan bütün ambalaj dükkanlarında kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bunun dışında internet üzerinden de çok rahat balonlu naylon bulmanız mümkündür. Her zaman işinize yarayacak olan balonlu naylonlar çok fazla alanda kullanılma özelliğine sahiptir. Dış etkenlerden, eşyalarınızın zarar görmemesi için en kullanışlı taşıma malzemesidir. Ev taşırken ya da iş yerinizi taşıyacağınız zaman mutlaka bu ambalajlar işe yarayacaktır.

Taşınacak ürünlerin boyutuna uygun olarak alınan balonlu naylon ambalaj sarılacak ürünün iç kısmına boncuklu yeri gelecek şekilde sarılmalıdır. Böylece ürünü sıkıca sararken dış etkenlerden korur. Eğer bir koli içine konacaksa aralarda boşluk kalmasına engel olarak sarsılmasını da önler. Bu şekilde özellikle cam ve kırılacak eşyalar daha güvenli şekilde taşınır.

Balonlu naylon nereden bulurum diye düşünmeyin her yerde tüm ambalaj malzemesi satanlarda bu naylon malzemeyi bulabilirsiniz. Dilerseniz de hiç evden çıkmadan online olarak internet üzerinden bulup satın alabilir ve tüm taşınacak eşyaları kolayca sararak kırılmadan, çizilmeden taşıyabilirsiniz.

Kalın balonlu naylon adı ile kullanılan bu ürün; içerisinde küçük hava kabarcıkları bırakılarak üretilen büyük ve sarılı bir muhafaza aracıdır. Bu naylonlar isminden de görüldüğü üzere balonlu veya baloncuklu naylon olarak da bilinir. Bu ürün çeşitli ebatlarda ve uzunlukta olabildiğinden ihtiyaç talebine göre istenilen miktarlarda temin edebileceğiniz koruyucu bir araçtır.

Halk arasında pat pat naylon olarak da geçen bu naylon güncel yaşam içerisinde birçok yerde karşımıza çıkabiliyor. Bu ürün birçok meslek grubunun olmazsa olmazı haline gelmiştir. İnşaattan nakliyata, tadilattan kargoya kadar birçok sektör bu naylonları kullanır. Günümüzde online alışverişin artması ile de hassas ürün satan firmalarında talep ettiği bu naylonları bulmanız çok da zor değil.

Günümüzde kullanılan kalın balonlu naylon ihtiyaca göre kullanım çeşitliliği gösterir. Bu ihtiyaçlar inşaat sektöründe bina yalıtımında kullanıldığı gibi evden eve nakliyat yapan firmalar da taşıdıkları kırılması muhtemel risk taşıyan eşyaları, bu naylon yardımıyla minimum risk dahilinde taşıma işlerini daha güvenli ve hasarsız gerçekleştirir.

Bunların yanı sıra beyaz eşya satan firmaların da gözdesi olan bu naylonlar yeri geldiğinde antika bir vazoyu muhafaza etmesi de ürünün kullanım alanı genişliğini de gösterir. Aynı zamanda işlevini gerçekleştirerek ihtiyaç kalmamış bu balonlu naylonlar çocukların elinde patlatarak ses çıkartan bir eğlence aracı olarak dahi karşımıza çıkması mümkündür.

Kalın balonlu naylon; günümüzde ihtiyaç duyan kişi sayısı azımsanmayacak kadar çok olup, kullanım amacına göre piyasadan temin edilmesi çok da zor değildir. Bu ürün eğer inşaat sektöründe kullanılmak isteniyorsa büyük çaplı inşaat malzemesi satan yerlerden temin edilebilir. Büyük cam ve ayna satışı yapan işletmeler genellikle ürün muhafazasını bu naylonla sağlanır.

Daha küçük ölçekli ürünler için plastik ambalaj tabak, kaşık, satan yerlerde ihtiyacınız olan ölçü ve ebatlarda bulmanız mümkündür. Ayrıca günümüz teknolojisinde internet kullanımının artması, online alışverişlerin yüksek derecede rağbet gördüğü ülkemizde de artık kolayca istediğiniz miktarda bu ürünü internetten sipariş ederek sahip olmanız çok kolay ve zamanınızı boşa harcatmayan bir alternatif seçenek olarak da değerlendirebilirsiniz.

Balonlu naylon üretimi çok yıllar önce başlamıştır. Bu ürün çok geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. Birçok alanda karşımıza çıkan balonlu naylon her türlü büyük ya da küçük eşyanın sarılarak güvenli şekilde bir yerden başka bir yere taşınmasını sağlar. Değerli eşyalarınızın çizilmesini, kırılmasını önleyen balonlu naylonlar zaman içinde farklı modellerde de üretilmeye başlandı.

Daha küçük olan parçaların kolayca sağlam şekilde taşınmasının sağlayan bu malzemeyi her yerden kolaylıkla bulunması da ayrıca bir avantajdır. Zaman içinde ihtiyaca göre naylon poşetler üretildi ve değerli eşyalar olsun ya da medikal parçalar bu poşetlere konularak taşınır. Bu küçük balonlu naylonların ağız kısmı kilitli olduğunda kullanımı da daha rahat oluyor.

Balonlu naylon ürünler çok işlevli olup en çok da nakliye alanında kullanılıyor. Evden eve nakliyat firmaları insanların evlerini taşırken eşyalarının çizilmemesi, kırılmaması ve zarar görmemesi için balonlu naylon malzemeyi bol kullanıyorlar. Hem daha güvenilir hem de sağlan olarak taşıma konforu sunan bu ürün daha farklı alanlarda da kullanılabiliyor.

Mesela bir köpek kulübesinin yalıtımı için içeriye su veya soğuğun girmesine engel olmak için balonlu naylonlar ile sarılarak muhafaza edilebiliyor. Evlerin pencereleri bazen dışardaki havayı içeri sızdırabilir bu durumda da balonlu naylonların boylu boyunca kaplanması ile bu durum giderilebilir. Yani yalıtım işini de bir nebze görmüş oluyor.

Çok işlevi olan ve birçok alanda karşımıza çıkan balonlu naylon her türlü ambalaj malzemesi satan mağazalarda bulunurken artık son yıllarda internetten yapılan alışverişlerin giderek çoğalması sayesinde her şeyi oturduğumuz tersen satın alırken balonlu naylonları da internetten online olarak satın alma şansınız vardır.

İhtiyaca uygun dilediğiniz modelde ve ölçüde bularak alabilirsiniz. Kullanış alanı arttıkça değişik modellerde de balonlu naylonlar üretiliyor poşet şeklinde ve ağız kısmı kilitli olan ya da yapışkanlı olan modellerde bulunuyor. Bunlar da daha küçük ve özellikle medikal anlamında kullanılan eşyalar için uygun oluyor. Hayatı kolaylaştıran bu ürünleri her yerde istediğiniz fiyatta bulabilirsiniz.

Günlük hayat içerisinde nakliyelerde ve kargolama esnasında eşyaların zarar görmemesi nedeniyle sarıldığı malzemenin ismine balonlu patpat naylon torba denilir. Teknolojik gelişmelerle birlikte bunlarda kendi aralarında kategorilere ayrılmıştır. Bantlı balonlu patpat naylon torba genellikle polietilen kaplanmış laminasyonlu ürünlerden oluşur. İç kısımları yüksek yoğunluk içerir. Dört katlıdır.

Torba şeklinde olup balonlu ambalaj naylonu olarak bilinir. Genellikle şeffaf olarak satılırken son zamanlarda kırmızı, siyah, yeşil gibi renkli üretimleri de dikkat çekmektedir. Bantları da dâhil üretim malzemelerinin kaliteli olması eşyaların güvenliğinin artmasına sebep olur. Özel üretilen bu malzemeler tedarikçi dağıtım yerlerinden ve fabrikalardan kolaylıkla temin edilebilir.

Kırılma riski olan eşyaların taşıma esnasında herhangi bir sıkıntı yaşanmaması adına bantlı balonlu patpat naylon torba ile sarmak her zaman için avantajdır. Bunlara pres baskılarla standart ambalaj haline de getirebilmek mümkündür. Torba şeklinde olan balonlu ambalajlarda içerisine konulacak olan ürünün büyüklüğüne göre ebatlama yapılabilir.

İçerisine konulan ürünün hiçbir şekilde zarar görmemesi için imalat esnasında dört katlı yoğun polietilen laminasyon filmi kullanılır. Hafif olmasının yanı sıra malzeme içeriğinin kalitesi sayesinde eşyalar güvenli bir şekilde taşınır. Pat pat torbalar yumuşak olması nedeni ile içerisindeki malzemelerin kırılmasını engeller. Çok hassas ürünlerde kalibresi yüksek olan özel tasarımlar tercih edilmelidir.

Günümüzde özellikle e-ticaret işlemleri çoğalmış ve bununla birlikte kargo ve nakliye gönderimleri de hızlanmıştır. Bu gönderimler esnasında kırılabilecek olan malzemeler bantlı balonlu patpat naylon torba kullanım avantajları ile hasarsız ve hiçbir şekilde kırılma sorunu olmadan sevk edilebilir. Eşya nakliyecilik işlemlerinde de bu ürünlerden yararlanılır.

On santimden 300 santim aralığında istenilen büyüklükte bantlı olarak yapılan balonun torbaların imalatlarında özel polietilen malzemeler kullanılır. Ebatlarına göre fiyatları da değişiklikler gösterilebilir. Kalite içeriği ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için araştırmalar yapmak ve en iyi malzemeyi seçmek için üretim kalitesi ve müşteri memnuniyetini baz almak çok önemlidir.  Ürünlerin hasarsız bir şekilde taşınması için malzeme içeriğine dikkat edilmelidir.

Kırılacak ürünleri paketleme esnasında kullanılmak üzere sıklıkla tercih edilen bantlı balonlu torba farklı ölçüleri bulunabilir. Katlanabilir özelliği yumuşak ve esnek olması ile birlikte saydam olan bu torbalar hava şartlarına karşı da ürünleri koruyan bir ambalaj malzemesidir. Balonlu bantlı torba plastik hammaddeden üretilen bir üründür. Normal şartlarda dört katmandan oluşan ve düzenli olarak iç içe geçirilmiş çıkıntıları olan, aralarına hava doldurulmuş ve yarım küre şeklindeki baloncuklar ile bir yastık görevi gören değerli ve kırılgan ürünleri koruyan özelliklere sahiptir.

Boyutları yastık şeklinde paketlenecek olan ürünlerin ebatlarına göre ayarlanabilir. Ürünlerin kırılganlığının önlenmesi için yapısı ve şekli, ambalaj boyutlarında ayarlama esnasında önem arz eder. Darbeler sonucunda herhangi bir şekilde kırılabilecek olan ürünlerde tek kat bantlı balonlu torba yeterli olmayıp dört kata kadar çıkarılabilir. Balonlu torbaların önemli özellikleri içine konulan ürünleri herhangi bir şekilde darbeden etkilenmemesini sağlar. Çizme ve çarpma durumlarını ortadan kaldırır. Sürtünme ve elektriklenme gibi herhangi bir sıkıntının yaşanmasına engel olur. Ezilmelerden korur.

Çizilmeleri önlemek için tek kat olarak kullanılabilir. Fakat kırılabilir parçalar var ise bunları çok katlı sararak darbelerden daha fazla koruyabilmek mümkündür. Plastik malzemenin özelliği anti-statik olmasıdır. Bantlı balonlu torba elektronik cihazlarda kullanılırken de statik şarj engellenmesini sağlar. Kolileme esnasında ürünlerin arasındaki boşlukları doldurmak için kullanılır. İyi bir malzeme olduğu için çok fazla yer kaplamaz tasarruf sağlar.

Ayrıca günümüzde kullanılan modern ekonomik ve şık bir ambalajlama çeşididir. Bantlı balonlu torbalar şekil itibari ile üç tarafı presle kapatılmış ve ağzında bant olan şeffaf renkli ürünlerdir. Üretim içeriğine baktığımızda iki adet poliproplan ya da polietilen film tabakası kullanılarak arasında balonlu bir kat oluşturmak suretiyle imal edilmiştir. Özellikle hassas, kırılır ürünler içine konulduğunda hava yastığı görevi görür. Hava şartlarından ve darbelerden koruma özelliği vardır.

Balonlu naylon olarak bilinen ve pek çok kullanım alanı bulunan ürünün satış yapıldığı yerler merak konusu olur. Özellikle pek çok alanda koruma sağlayan bir ürün olduğu için satın alınmak istenir. Tercih edilen bu ürün, muhafaza etme amacı taşır. Taşınma sırasında ürünlerin kırılmaması için sarılarak kullanır. Bunun yanı sıra beyaz eşya, koltuk gibi büyük ev eşyaları da balonlu naylon ile sarılarak teslimat adresine götürülür.

Balonlu naylon almak için plastik ürünler satan mağazaları ziyaret etmenizde fayda vardır. Genellikle plastik ürün satan her mağazada kolay bir şekilde bulabileceğinizi bilmelisiniz. Metre hesabı üzerinden satılan bu ürün, özel hava kabarcıkları sayesinde yüksek koruma sağlar.

Günümüzde hemen hemen her yerde gördüğümüz balonlu naylonlar, özellikle taşıma sektöründe ve ev eşyaları sektöründe çok sık tercih edilir. Özel olarak korunması istenen her ürün balonlu naylon ile kaplanarak darbe ve sıvılara karşı korunmuş olur. Kurye ve kargo işlemlerinde de balonlu naylon ile taşımacılık yapıldığı görülür.

Son zamanların en gözde ürünü olan balonlu naylonlar, çeşitli iş kollarının vazgeçilmez ürünü olmaya devam ediyor. Üretim sektöründe yer alan her firma bu ürünü kullanmak zorundadır. Aksi halde ürünlere herhangi bir zarar gelebilir ve tüm malzemeler kullanılamaz hale gelebilir. Bu durumun önüne geçmek için balonlu naylonlardan satın almanız tavsiye edilir.

Muhafaza etme amacı ile tercih edilen balonlu naylonlar, fiyatları ile de dikkatleri üstüne çeker. Metre hesabı üzerinden enine göre farklı fiyatlar ile satıldığı görülür. Satış fiyatlarında oldukça makul ücretlerin söylendiği bilinir. İster satıldığı rulo şeklinde satın alabilir, isterseniz kestirme şeklinde dilediğiniz ölçülerde satın alabilirsiniz.

Özellikle firmalar için tercih eden kişilerin toptan şekilde satın aldığı görülür. Bu sayede daha uygun fiyatlarda balonlu naylon ürününe sahip oldukları gözlenir. Fiyatları ile bütçeyi zorlamayan bu ürün, yüksek koruma sağlayarak fiyatına göre çok daha fazla iş yapar. Güvenlik ve koruma amaçlı tercih ederek ürünlerinizi garanti altına alabilirsiniz.

Hava kabarcıklarının içinde yer alan kalın malzemeden imal edilmiş naylona kalın balonlu naylon denir. Bu ürünü kullanan kişilerin daha çok eşya taşımak için kullandığı görülür. Kırılması istenmeyen, özel olarak taşınması gereken her ürün kalın balonlu naylon ile sarılarak taşınır. Bu sayede dışarıdan gelebilecek her türlü darbe, ısı ve sıvıya karşı korunmuş olur.

Bu ürünü temin etmek isteyen kişiler plastik malzeme satan yerlerden satın alabilir. Uygun fiyatlar ile satın alınan kalın balonlu naylonlar farklı ölçülerde bulunur. Ölçülerine göre de metre hesabı üzerinden satışı yapılır. Dileyen kişiler top halindeki sarmaldan alabilir. İsterseniz de ihtiyacınız kadar uzunlukta kestirerek satın alabilirsiniz.

Her plastik malzeme satan yerde kolay bir şekilde bulunabilen kalın balonlu naylonlar ürünlerin korunması amacı ile satın alınır. Beyaz eşyaların taşınmasında, cam ürünlerin taşınmasında, kurye hizmetlerinde tüm ürünlerin taşınmasında tercih edilir. Kalın balonlu naylon kullanılarak ürünün daha güvende olması sağlanır. Böylece yüksek güvenliğe yarar, demek yanlış olmaz.

Özel olarak korumak istediğiniz ürünleriniz varsa ve bunların nakliyesi gerçekleşecek ise mutlaka kalın balonlu naylonlardan yardım almanızda fayda vardır. Özel olarak imal edilmesi sayesinde ürününüzün hiçbir dış etkiye maruz kalmamasına yardımcı olur. Böylece ürününüz zarar almadan dilediğiniz yere götürülebilir. Halk dilinde pat pat naylon ismi ile anıldığı da görülür. İşlevinden dolayı oldukça sık kullanılır.

Kalın balonlu naylon satın almak isteyen kişiler, taşıma derdi ile karşılaşmamak için internet üzerinden sipariş vermek ister. Son zamanlarda online alışverişin yaygınlaşması ile birlikte kalın balonlu naylonların da bu şekilde satışa sunulduğu görülür. Bu yüzden bu ürünü temin etmenin en kolay ve hızlı yolu olarak internet üzerinden satın alma görülür.

Plastik ürün satan mağazaların internet adreslerinden ya da genel alışveriş sitelerinin uygulamalarından kısa süre içinde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Özellikle kolay ödeme olanaklarından da faydalanarak bütçenizi de zorlamayabilirsiniz. Bu sayede hem kazançlı hem de kolay bir alışveriş yapmış olursunuz.

Balonlu torba, özel hava kabarcıklı olarak üretilmiş ağız kısmında bant bulunan torbalardır. İçine konulacak ürünün boyutuna göre farklı ölçülerde imal edilir. Toptan şekilde bu ürünleri almak ise alıcıya oldukça büyük fayda sağlar. Kazançlı bir satın alma işlemi yapmak isteyen kişiler için oldukça makuldür.

Baskılı ve bantlı olarak farklı modelleri olduğu görülür. Boyutlarında da farklılık olduğu için kişilerin kullanacağı yere göre tercihini yapması istenir. Balonlu torbaları satın alırken toptan sipariş vermeniz halinde boyutlarına özellikle dikkat etmeniz gerekir. İnternet üzerinden sipariş veriyor iseniz bu noktaya çok daha fazla özen göstermeniz şarttır.

Öncelikle ilk amacının ürünleri korumak olarak imal edilen balonlu torbalar, polietilen ve polipropilen tabakalardan imal edilir. Özel bir koruma malzemesi olarak iş görürler. Alıcıların koruma amacı ile tercih ettiği bu ürün, toptan satın alındığı halde daha uygun bir fiyat ile satın alınmış olur. Yüksek korumalı olan bu ürünün özelliklerine bakacak olursak şunları söyleyebiliriz:

  • Polietilen, kâğıt, nonweoven adı verilen malzemeler ile birleştirilebilmesi mümkündür.
  • Kirden, ıslaklık ve nemden yüksek koruma sağlar.
  • Suya maruz kalması halinde oldukça dayanıklıdır.
  • 330 ile 440 gram aralığında bir ağırlıkta imal edilir.
  • Darbeleri emici özelliğe sahiptir.

Balonlu torbalar, cam, elektronik malzeme ya da ürün, porselen gibi ürünlerin taşınması sırasında kullanılır. Balonlu torbaları toptan olarak satın aldığınızda ise bu ürünlerin taşınması ya da istiflenmesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Açık havada kalması gereken ürünleriniz varsa hem güneşten hem de kir ve yağmurdan korumak amacı ile balonlu torbaları toptan şekilde satın alabilirsiniz.

Toptan olarak satın almanın faydası ise, daha çok ürüne daha az maliyet ile sahip olmanızdır. Toptan alınan her ürün gibi balonlu torbalar da daha ucuza gelir. Alınması anında hepsi kullanılmasa da çok fazla işe yaradığı için daha sonra kullanımınıza hazır olacaktır. Böylece parça parça satın alma işlemi ile de uğraşmamış olursunuz. Böylece zamandan ve paradan tasarruf edersiniz.