Kenar V 05
graphic designers meeting scaled
Kose U 25

HAKKIMIZDA.

Işık Ambalaj ve İzolasyon San.Tic.Ltd.Şti. olarak 2004 yılından bu yana pe köpük be balonlu naylon ambalaj ürünlerinin tasarımı ve satışı ile İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde hizmet vermekteyiz.

Sektörde tecrübeli , genç ve dinamik kadromuzla 7/24 hizmetteyiz. PE Köpük ve Balonlu Naylon ürün yelpazemiz oldukça geniştir. Son yılların popüler ambalaj ürünleri olan pe köpük profilleri, firmaların kullanımına uygun ölçü ve renklerde tasarlanarak üretilmektedir. Ambalaj profillerinin kullanımıyla müşterilerimiz ürünlerini “0” (sıfır) hasarla dünyanın her yerine sevk edebilmektedir.

Profesyonel düşünen firmalarımız ambalajlamaya ayıracağı bütçe ile kazançlarının gel-me-yecek iade ürünlerle ne kadar kazançlı olduklarını görmüşlerdir. PE Köpük torba çeşitliği bakımından sektörümüzde nadir firmalardan biriyiz. İstenilen ebatta, baskılı-baskısız, delikli-deliksiz pe köpük torba imalatımızıdır. Bunlarla birlikte sektörün balonlu naylon torba ihtiyaçlarını da önemli ölçüde karşılamaktayız. Ambalaj profilleri ile birlikte pe köpük laminasyonlu ürünler, balonlu naylon çeşitleri ana ürünlerimizdir.

Müşterilerimizin kullanımına en uygun, ürünlerini en iyi şekilde ambalajlayıp sevk edebilecekleri ambalaj ürünlerini tasarlayıp, üretmekteyiz. Tavrımız, yaklaşımımız, çalışma politikamız ve ürettiğimiz çözümler müşterilerimiz tarafından hep ödüllendirilmiştir. Hizmet önceliğimiz ve hizmet kalitemizle müşterilerimiz tarafından ayrıcalığımızdır.

Müşteri üründen önce ürünün ambalajı ile tanışmaktadır. Bu sebeple kalite bizim için çok önemlidir. Kaliteli ambalaj malzemesi ürünün en iyi giysisidir. ISO9001:2008 Kalite Yönetim Sistem Belgesi ile ürün ve hizmet kalitemiz taçlandırılmıştır. Yolumuza durmadan, güvenle, umutla ve çalışarak devam edeceğiz.

Değerlerimiz

Müşterilerimizin kullanımına en uygun, ürünlerini en iyi şekilde ambalajlayıp sevk edebilecekleri ambalaj ürünlerini tasarlayıp, üretmek.

Önce Müşteri
Kalite
Güven
Mükemmellik
smiling hr manager congratulating with getting job scaled

Kariyer

Siz de takımımızın bir parçası olmak ister misiniz?

Başvur